JEAN LE MOAL. Akvarel.

JEAN LE MOAL. Akvarel.
1921118. JEAN LE MOAL. Akvarel.

Abstrakt komposition. Signeret og dateret 1978.
23x19 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

23x19 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 593