CHIFFONJÉ, nyrenæssance, omkring århundredeskiftet 1900.

192023. CHIFFONJÉ, nyrenæssance, omkring århundredeskiftet 1900.

Længde 103, bredde 51, højde 137 cm.

Slitage, ridser og skader, manglende knopper, lås med skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.219