ÅKE WICKSTRÖM. olie på lærred, kystlandsby, sign.

1919964. ÅKE WICKSTRÖM. olie på lærred, kystlandsby, sign.

Mål med ramme ca 52x63 cm Mål uden ramme ca 40x50 cm.

Mindre overfladesnavs.

Kunstner/designer

Åke Wickström (1927–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladesnavs.

Kunstner/designer

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besøg: 258