KONSOL HYLDE.

KONSOL HYLDE.
1919068. KONSOL HYLDE.

Med træudskåret og forgyldt amorholderskal, højde 34 cm.

Visse Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
1919068. KONSOL HYLDE.

Visse Overfladeslitage.

Antal besøg: 541