CYKEL, "Itera", Heva AB / Vilhelmina Plast AB.

19180. CYKEL, "Itera", Heva AB / Vilhelmina Plast AB.

Hård plast.

Slitage og skader. Manglende nøgle. Mangler lugt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hård plast.

Antal besøg: 4.290