RAFAEL FERNÁNDEZ DE SOTO. „Berga“.

1916507. RAFAEL FERNÁNDEZ DE SOTO. „Berga“.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, signeret, med titlen og dateret 1950
38x46 cm.

I god stand. Stukeret og malet træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

38x46 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C5 Rosellón
Antal besøg: 491