VÆGUR og STAMPUR, LM Ericsson, 20. århundrede.

191505. VÆGUR og STAMPUR, LM Ericsson, 20. århundrede.

LM Ericsson modnr. KAA1252, moderur til stempelure, pendul medfølger, højde 70 cm og stempelur højde 27,5 cm.

Slitage, buler og ridser, mindre rustangreb.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.537