VATTENTUNNA, Arfström Uppsala, 20. århundrede.

19148. VATTENTUNNA, Arfström Uppsala, 20. århundrede.

Kobber. Højde ca 65 cm.

Slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kobber. Højde ca 65 cm.

Slitage, mindre skader.

Antal besøg: 1.393