Kommode, Louis XV-stil, 20. århundrede.

1912871. Kommode, Louis XV-stil, 20. århundrede.

Stenplade, buede ben, længde ca. 117, bredde 52, højde 90 cm.

Brugsslitage, Kantstødt, revner, lejlighedsvis finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 454