PATCH TABEL, trold. England Anden halvdel af det 19. århundrede.

191282. PATCH TABEL, trold. England Anden halvdel af det 19. århundrede.

Længde 91, bredde 17, højde 72 cm.

Slitage, ridser, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, finerskader.

Antal besøg: 433