DESK, første fjerdedel af det 20. århundrede.

191198. DESK, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Fineret med eg. Rektangulær skive. Fem skuffer. Længde 120, bredde 62, højde 78 cm.

Slitage, diverse blegninger på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 619