SVEN JONSON. Rød kridt.

SVEN JONSON. Rød kridt.
1911221. SVEN JONSON. Rød kridt.

"Komposition" Signeret og dateret -34. En verso med titlen. 22,5x27 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Tema

Auctionet fine art sale

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Tema

Auctionet fine art sale

Antal besøg: 777