KAFFEBORD. Teaktræ. 1950'erne / 60'erne. Med underliggende avishylde i rattan.

191081. KAFFEBORD. Teaktræ. 1950'erne / 60'erne. Med underliggende avishylde i rattan.

Højde 55 cm Længde 128 cm Bredde i midten 54 cm Plade i teak. Chassis i eg og flettet rattan.

Brugsslitage.
Slibet bræt med ridser.
Beskadiget fletning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Slibet bræt med ridser.
Beskadiget fletning.

Antal besøg: 3.213