ØRERINGE, 1 PAR, RING OG 2 VEDLIGEHOLDELSE, 18 karat guld, vægt ca. 8,7 gr.

191052. ØRERINGE, 1 PAR, RING OG 2 VEDLIGEHOLDELSE, 18 karat guld, vægt ca. 8,7 gr.

Et par øreringe, snoede, plastik klapper, længde ca. 1,5 cm. En ring med sten (en sten mangler), størrelse ca. 17,5.
2 vedhæng, længde ca. 1 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 vedhæng, længde ca. 1 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 415