LOFTSLAMPE, DJ Design.

LOFTSLAMPE, DJ Design.
1905317. LOFTSLAMPE, DJ Design.

Maritimt design Lampehøjde 32 cm, totalhøjde 110 cm, skærmdiameter 32 cm.

God stand, mindre brugsspor. Ikke funktionstestet, funktionsgaranti ydes ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 856