Kommode/ SNAPPER, malet fyrretræ, 1800-tallet.

190444. Kommode/ SNAPPER, malet fyrretræ, 1800-tallet.

Højde 98 cm. Længde 113 cm. Bredde 48 cm.

Slitage, skader, tilføjelser, håndtag mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 372