SKRIVEBUREAU, Alm, 1800-tallet.

190437. SKRIVEBUREAU, Alm, 1800-tallet.

Den øverste del kan foldes ned. Højde 79 cm.

Slitage, skader, en æske fungerer ikke korrekt.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 766