LP-AFSPILLER med HØJTTALER, 5 dele, Dual, CS 5000.

1904206. LP-AFSPILLER med HØJTTALER, 5 dele, Dual, CS 5000.

Fineret i teaktræ. Pladespiller Dual. Længde ca 44 cm. Bredde ca 38 cm. Højde ca 14 cm.
To par højtalere, højde ca 48 - 100 cm.

Ikke funktionstestet. Delvist nye ledninger. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.803