JOSEP FERRÉ REVASCALL. Stilleben.

1903111. JOSEP FERRÉ REVASCALL. Stilleben.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, signeret, dateret 1947, placeret i Reus og med en ulæselig inskription 46x54,5 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 654