Sample ring, 6 stole 'Rosario'.

1902291. Sample ring, 6 stole 'Rosario'.

Mørkerødt nappalæder med glat stålramme, drejelig. 2 stole med armlæn. HxBxSh: 98x46/55x47cm.

Fremstår med brugsspor, vandpletter og nogle steder ridser. Slid på armlæn og ryglæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 626