GERHARD LUNDBERG. Blomsterstilleben, olie på Panel, signeret.

190133. GERHARD LUNDBERG. Blomsterstilleben, olie på Panel, signeret.

44 37 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

44 37 cm.

Mindre ridser.

Antal besøg: 910