ALBERT JOHANSSON. "Reflexiv ll", malet reflekterende samling på Panel, signeret og dateret på verso-1966.

190026. ALBERT JOHANSSON. "Reflexiv ll", malet reflekterende samling på Panel, signeret og dateret på verso-1966.

36 x 50 cm.

Skader.

Kunstner/designer

Albert Johansson (1926–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

36 x 50 cm.

Skader.

Kunstner/designer

Albert Johansson (1926–1998)

Antal besøg: 1.222