FRANS LORENTZ. Kystbillede, olie på lærred, signeret-68.

190017. FRANS LORENTZ. Kystbillede, olie på lærred, signeret-68.

40 x 80 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 80 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.337