KUNSTGLAS, "Thread Sculptures" Design Richard Rackham, signeret, dateret -91.

190000. KUNSTGLAS, "Thread Sculptures" Design Richard Rackham, signeret, dateret -91.

Skulpturglas, Richard Rackam Længde 26 cm Bredde 23 cm Højde 19,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.510