ROBERT AHLBERG. bordsæt, majolika, Höganäs.

1899884. ROBERT AHLBERG. bordsæt, majolika, Höganäs.

Signeret R A.
1873-1921 arbejdsårsstempel Högnäs indtil 1915 Majolica, drypglasur.
Højde omkring 24.
Diameter ca 23 cm.

Brugsslitage. Kantstødt , Skade, limet stykke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret R A.
Højde omkring 24.
Diameter ca 23 cm.

Antal besøg: 704