189926. MANGE Sæt . 12 st.
189926. MANGE Sæt . 12 st.
1 kobberpande med dobbelte greb, diameter 24 cm, mærket Prima Svenskt Fabrikat, 2 1/2 1 stk trefod kaffekande, højde 30 cm 1 trefod kaffekande, højde 21 cm 1 kande med dobbelt greb på varmestativ, højde 23 cm 1 stk kaffekande, højde 17,5 cm 1 stativkande med hank, højde 12,5 cm 5 kagedåser, diameter 10 cm 1 sauceske, længde 23,5 cm.
Brugsslitage med ridser, pudsskader og irritation.