LEIF KNUDSEN. Figurkomposition, olie på lærred, usigneret.

189925. LEIF KNUDSEN. Figurkomposition, olie på lærred, usigneret.

80 x 115 cm.

Lidt plettet.

Kunstner/designer

Leif Knudsen (1928–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

80 x 115 cm.

Lidt plettet.

Kunstner/designer

Leif Knudsen (1928–1975)

Antal besøg: 708