WIWEN NILSSON. IS STANG.

WIWEN NILSSON. IS STANG.
1898660. WIWEN NILSSON. IS STANG.

Sølv, stempel signeret, Lund 1964, længde ca 14 cm. Vægt 57 gram.

Brugsslitage, personlig gravering.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besøg: 301