STURE LUNDGREN. OLIE på lærred, Gladiolus og figur mod ternet lærred, sign.

189805. STURE LUNDGREN. OLIE på lærred, Gladiolus og figur mod ternet lærred, sign.

Skilt, S Lundgren 1949, 61 # 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 889