MAX ETTLER. olie på lærred, sunget og dateret 1935.

189794. MAX ETTLER. olie på lærred, sunget og dateret 1935.

Norra Lagnö udsigt fra "dansegulvsbjerget" mod torsbyfjärden 74 x 59 cm.

Mindre snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre snavs.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.987