FOOD GROUP, fyrretræ, 7 dele, mærket CM, "Skedblad" Carl Malmsten.

189698. FOOD GROUP, fyrretræ, 7 dele, mærket CM, "Skedblad" Carl Malmsten.

Bord, længde 155, bredde 85, højde 74 cm.
To tillægsplader på 50 cm.
6 stole.

Slitage, ridser, stød, hårdere steder.
Revne / løs limfuge bordplade.
Stole ustabile, tre med revnede stifter, dårlig limning, en stol med revne/løs limfuge ryg.

Få foretaget en gratis vurdering!

To tillægsplader på 50 cm.
6 stole.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 6.209