FREDRIK KREBS. "Sæt I LUNDS DOMKIRKE".

1896865. FREDRIK KREBS. "Sæt I LUNDS DOMKIRKE".

Monogram signeret, verso dateret december 1881, olie på lærred 39x53 cm.
Proveniens: Testamenteret af kunstneren Theodor Jönsson, Esarp.

I stedet for at krakelere.

Tema

Theodor Jönsson - an artist's home

Få foretaget en gratis vurdering!

I stedet for at krakelere.

Tema

Antal besøg: 1.558