HESTESLIDE, 1800-tallet, længde 230 cm.

189587. HESTESLIDE, 1800-tallet, længde 230 cm.

Demonteres.

Omfattende slitage og skader og alle skruer til montering mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Demonteres.

Antal besøg: 4.102