SÆTSBORD, 3 dele, jacaranda, Danmark, midten af 1900-tallet.

189580. SÆTSBORD, 3 dele, jacaranda, Danmark, midten af 1900-tallet.

Håndskrevet på undersiden Made in Denmark Længde 59, bredde 40,5, højde 50 cm Længde 47, bredde 40, højde 44 cm Længde 40, bredde 36, højde 38 cm.

Ridser og mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og mindre brugsspor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 648