KUNST, 3 malerier, herunder Arne Anderson.

189293. KUNST, 3 malerier, herunder Arne Anderson.

Arne Anderson, elg i sump, olie på lærred, signeret, 26x34 cm Siv Johansson, "Æbleblomst", uldmosaik, signeret, 33,5x44 cm Ubekendt kunstner, elg i lysning, olie på lærred, utydeligt signeret, 31,5x49 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 2.481