ENGELSK RÆVEJAGT.

ENGELSK RÆVEJAGT.
189254. ENGELSK RÆVEJAGT.

(1800-tallets maler århundrede) Engelsk rævejagt Olie/lærred, 55,5 x 79 cm, indrammet, usigneret.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!
189254. ENGELSK RÆVEJAGT.

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Schwerin
Antal besøg: 2.215