DOCK WAGON, Emmaljunga, anden halvdel af det 20. århundrede.

1892411. DOCK WAGON, Emmaljunga, anden halvdel af det 20. århundrede.

Ca højde 84 cm.

Brugs-/aldersslitage, fugtskader i bunden. Lavet i top og bund.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca højde 84 cm.

Antal besøg: 925