STAFFAN NIHLÉN (født 1929), abstrakt skulptur, malet metalplade.

1890608. STAFFAN NIHLÉN (født 1929), abstrakt skulptur, malet metalplade.

Signeret Nihlén, højde ca 30, bredde 35 cm.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Antal besøg: 907