LILLA HELLESEN. litografi, kastanjetræ signeret.

189021. LILLA HELLESEN. litografi, kastanjetræ signeret.

44 x 57 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

44 x 57 cm.

Ingen anmærkninger.

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 5.752