HERMAN TALVIK. Sammensætning. Olie på Panel, signeret.

188945. HERMAN TALVIK. Sammensætning. Olie på Panel, signeret.

50 x 40 cm.

Pletter.

Kunstner/designer

Herman Talvik (1906–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 40 cm.

Pletter.

Kunstner/designer

Herman Talvik (1906–1984)

Antal besøg: 755