SKAB med vitrine, eg, 20. århundrede.

188430. SKAB med vitrine, eg, 20. århundrede.

Blyholdigt glas. Todelt. Belysning. Hylder med forsænkede glaspartier (se billede). Længde 102, bredde 45,5, højde 179 cm.

Mindre ridser, mærker og ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 933