OLE LYNGGAARD. Halskædelås, 14k og guld/sølv halskæde.

1883075. OLE LYNGGAARD. Halskædelås, 14k og guld/sølv halskæde.

Lås stemplet OleL 585, ca 2,8 gram, ø 1 cm. 3-rækket halskæde med nitter, 2 kæder i oxideret sølv og 1 kæde i 14k guld, længde ca 45 cm, vægt ca 17 gram.

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Ole Lynggaard (Født 1936)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Ole Lynggaard (Født 1936)

Antal besøg: 867