1881122. ARMBÅNDUR, Gant.
1881122. ARMBÅNDUR, Gant.
Sælges for Östgöta Länsförsäkringar, Linköping.
jeg bokser. Kvarts. Stål.
Ca. 30 mm.
Vises i panteautomatens åbningstid mandag-torsdag 10:00-17:00. fredage 10.00-16.00.
Brugsslitage. Bump mærker, ridser. Ikke funktionstestet. Ikke fuldt gennemgået.
jeg bokser. Kvarts. Stål.
Ca. 30 mm.