ARMBÅNDUR, Gant.

ARMBÅNDUR, Gant.
1881122. ARMBÅNDUR, Gant.

Sælges for Östgöta Länsförsäkringar, Linköping.
jeg bokser. Kvarts. Stål.
Ca. 30 mm.
Vises i panteautomatens åbningstid mandag-torsdag 10:00-17:00. fredage 10.00-16.00.

Brugsslitage. Bump mærker, ridser. Ikke funktionstestet. Ikke fuldt gennemgået.

Tema

Wristwatches

Få foretaget en gratis vurdering!
1881122. ARMBÅNDUR, Gant.

jeg bokser. Kvarts. Stål.
Ca. 30 mm.

Tema

Wristwatches

Antal besøg: 412