BORDPENDUL, slutningen af 1800-tallet.

188014. BORDPENDUL, slutningen af 1800-tallet.

Forgyldt metal og alabast. Urskive mærket William Todd, Gøteborg. fransk bevægelse.

Slitage og skader. Tab af farve. Pendulet mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.078