FOODSERVICEDELE i porcelæn. 33 dele. Grøn Anna. Rörstrand.

188012. FOODSERVICEDELE i porcelæn. 33 dele. Grøn Anna. Rörstrand.

13 stk tallerkener diameter 18 cm 11 stk dybe tallerkener diameter 20 cm 9 stk middagstallerkener diameter 23 cm.

Brugsslitage nogle med alder knitrende 1 stk tallerken krakelerede 2 stk dybe tallerkener krakelerede 4 stk middagstallerkener krakelerede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 926