Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
KERSTIN WERNINGE. "Ölandskust", olie på lærred, signeret Kerstin Werninge.
187927. KERSTIN WERNINGE. "Ölandskust", olie på lærred, signeret Kerstin Werninge.
50 x 61 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
50 x 61 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
3.801