GULVSKAB, begyndelsen af det 20. århundrede.

187732. GULVSKAB, begyndelsen af det 20. århundrede.

Bredde 103 cm Dybde 53 cm Højde 182 cm.

Brugsslitage, maling frigivelse.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 472