RING, 18K guld, lille diamant, ca. 3,4 gram.

187681. RING, 18K guld, lille diamant, ca. 3,4 gram.

Stemplet 18K.
Størrelse 19,75.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet 18K.
Størrelse 19,75.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 558