VIKTOR DE RUYTER. Kystudsigt, olie på Panel, signeret.

187645. VIKTOR DE RUYTER. Kystudsigt, olie på Panel, signeret.

30 x 50 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

30 x 50 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 1.145