LÆNESTOLE, et par, "Pernilla 69", Bruno Mathsson for Dux.

187577. LÆNESTOLE, et par, "Pernilla 69", Bruno Mathsson for Dux.

Ramme i bog. Betrukket med kanvas og sort stof. Mærkemærke.

Pletter, ridser og mærker, hynder på armlæn mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.325